Przeprowadzka do nowej przychodni

Między 31.X 2012r a 4.XI 2012r przeprowadziliśmy się do nowego budynku Przychodni Weterynaryjnej „SKARABEUSZ”. Budynek jest zlokalizowany na tej samej działce a więc adres placówki nie ulega zmianie.

Wraz z nowym budynkiem wydłużyliśmy godziny przyjęć w naszej Przychodni: w dni powszednie od 8 do 20. W soboty od 9 do 14.

Nasza nowa Przychodnia to również nowa jakość usług jakie świadczymy. Wymieniając:

- sala operacyjna przystosowana do skomplikowanych zabiegów chirurgicznych i dla zwierząt w ciężkim stanie. Przyjmujemy urazy mnogie tkanek miękkich. W 2013r rozpoczynamy wykonywanie chirurgii twardej (kostnej) a więc gwoździowanie i płytowanie kości po urazach i złamaniach. Dla bardzo małych pacjentów mamy podgrzewane materace operacyjne tak aby wyeliminować zjawisko wychładzania się organizmu podczas długich operacji. Materace mają cyfrową regulację temperatury. Sala operacyjna wyposażona jest również w instalację do tlenoterapii zabiegowej i po zabiegowej. A to dopiero początek…

- sala wybudzeniowa: stanowiska pooperacyjne i kroplówkowe umożliwiają komfortowe warunki dla pacjenta i właściciela podczas, często, długotrwałych wlewów.

- osobna sala diagnostyczna: RTG i USG wykonywane w osobnym pomieszczeniu czynią te badania bardziej komfortowymi i bezpiecznymi

- duża izba przyjęć gdzie wykonujemy podstawowe przyjęcia i wizyty.

-poczekalnia oraz sklep dla Naszych Pupili: karmy, wyprawki, akcesoria.

-duży parking z łatwym i szerokim wjazdem. Po kilku latach batalii Gmina Zabierzów zrealizowała obietnicę poprawy dojazdu do naszej Przychodni: we wrześniu 2012r pojawił się nowy szeroki asfalt który umożliwia płynny i bezpieczny dojazd do Przychodni, oraz bardzo łatwe manewrowanie. Dzięki uprzejmości Właściciela myjni automatycznej zlokalizowanej naprzeciw Przychodni mamy możliwość zaparkowania przy myjni w razie wyczerpania miejsca przed Przychodnią. Rozwiązuje to problemy przy parkowaniu i z zalewaniem wodą podczas roztopów. W najbliższym czasie utwardzimy ostatecznie parking kostką brukową oraz zamontujemy monitoring.